| alinutz_3504 a întrebat:

As vrea sa stiu daca cineva a fost la Hajdúszoboszlói in ungaria la Aquapark. Sunt din Baia Mare si as vrea sa merg. poate sa ma informeze cineva cum ii acolo? mersi, funda

1 răspuns:
| tigrahid a răspuns:

Am fost eu si pot sa-ti spun ca mi-a placut foarte mult. Noi am stat intr-un apartament cu trei camere (doua familii am platit 50 euro/zi).
Este un strand imens unde sunt in jur de 20 de bazine, cu apa dulce, apa termala, exista si un part ce distractii comparativ cel de la Mamaia. Preturile la mancare sunt moderate, portiile sunt uriase iar daca vrei sa mananci acasa si nu la restaurant este o piata unde gasesti fructe, legume, branzeturi si un magazin Plus, unde preturile sunt mai mici decat la noi. Daca mergi distractie placuta.