| anonim_4396 a întrebat:

Care sunt procedurile la aeroport când vine vorba de "WIZZ Priority", adică bagaj de mana și troler? O luam in fata, nu mai stam la cozi? Suntem printre primii la bordul avionului?

Răspuns Câştigător
| Antopuff a răspuns:

Ca bagaj de mana poti sa ai un troler si o geanta iar ca si cozi sunt 2 randuri separate si se imbarca prima data cei cu priority.

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Stai la coada cu prioritate
si da in legatura cu bagajul

| Saveluc a răspuns (pentru anonim_4396):

Îmi pare extrem de rau ca te contrazici cu mine. https://wizzair.com/......z-priority

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

La ce te referi, la coada de prioritate?

suntserios
| suntserios a răspuns:

Intri primul in autobuz si cam acolo se termina prioritatea.

| MihaelaDart a răspuns:

Cu prioritate intri primul, nu mai stai la coadă. Coada de prioritate și cei fără prioritate, sunt 2 rânduri separate pe care le vei vedea înaintea de a te imbarca in avion.