| RonaldCasian a întrebat:

Salut! Ce camine studentesti(medicina) recomadati in Timisoara? De preferat 2-3 oameni in camera.

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Imi pare rau sa te dejamagesc, dar nu exista asemenea camine, ca nu se fac favoruri, ci se incearca a se caza cati mai multi studenti ca toti sa poata beneficia de un pat, de aceea sunt camere peste tot de cate 4-6 paturi, bai comune, cantina studenteasca.

Mai sunt camine studentesti de familisti, dar acolo trebuie sa fii casatorit legal si amandoi sa fiti studenti ca sa primiti o camera cu 2 paturi, doar pentru voi doi.