| RobY_3853 a întrebat:

Daca sunt minor, am 17 ani! Ma pot caza la hotel? Timisoara? Imi puteti spune cateva hoteluri din timisoara pana in 100 ron,(sa fie frumoase)...

Am mai citit pe undeva ca daca ai Buletin de la 14 ani te poti caza.
Dar as vrea sa fiu sigur...Multumesc

3 răspunsuri:
| GenetiX a răspuns:

Daca Hotel-ul respecta legea nu poti. Nu se pot oferii servicii catre un minor decat daca achizitionarea/rezervarea este facuta de catre un adult parinte/tutore legal.
Sorry, dar tu nu poti raspunde in mod direct si de aceea legal nu poti cumpara servicii hoteliere.
Depinde si de politica unui Hotel in cauza, dar crede-ma ca nu ar vrea nimeni sa raspunda pentru tine in cazul in care te vei curenta/droga/deceda in serviciile lor fara ca ei sa aiba acoperire.

| vlad15eu a răspuns:

Cum o cheama?
laughing)

| darrio2007 a răspuns:

Nu.Trebuie sa fiti majori.Amandoi.