| anonim_4396 a întrebat:

As avea o intrebare. Daca esti minor, te poti caza la pensiuni sau hoteluri? Mai multe persoane mi'au spus ca nu poti daca nu esti major...alte persoane mi'au spus ca poti atata timp cat ai buletinu' la tinestraight face As vrea un raspuns 100% sigur. mersi anticipathappy

Răspuns Câştigător
| luiza a răspuns:

Poti cu buletinul, ca de fapt aia conteaza, sa ai buletin si bineinteles bani.

1 răspuns:
| kiddutssa a răspuns:

Poti sa ai si certificatul de nastere, dar daca nu esti insotit de un adult nu te poti caza.