| Misumihaitza a întrebat:

Poate cineva sa-mi spuna o pensiune/hotel din Bucuresti care cazeaza minori cu buletin? Am citit undeva ca unele hoteluri si pensiuni te cazeaza daca ai buletin chiar daca nu esti minor dar as avea nevoie de niste exemple. Hotelul/pensiunea trebuie sa fie in Bucuresti neaparat! Multumesc.

1 răspuns:
| Anna121 a răspuns:

Nu mai bine suni tu la ce hotel / pensiune doresti si intrebi daca cazeaza minori? Iti recomand Hello Hotels, eu mereu ma cazez aici cand vin in capitala. O seara buna!