| anonim_4396 a întrebat:

SalutwinkingDeci pe data 27 mai 2010, am un concurs la fizica, la Constanta.Desigur ca voi avea si timp liber! Imi puteti spune si mie cateva activitati pe care pot sa le fac.Singura sau impreuna cu priteneii, nu conteaza!

sI ar mai fi ceva. Plecam la ora 00:00 cu trenul. Daca imi puteti recomanda cateva thinking activitati sa le spun asa, pe care le-as putea face in drum spre destinatie, drumul este lung pana acolo. ( in afara de a dormi, altcevahee hee.

Cele mai bune idei vor primi o fundita!happy

Specific. Fara "jocuri" copilaresti,( adica chestiile cu pasta de dinti etc.)

Va multumesc tuturor! Nu conteaza de raspuns. Voi tine cont de fiecare ideewinking

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Carti, Adevar sau provocare

| vidik a răspuns:

Eu ti-as propune ca poti sa comunici cu prietenii inainte de plecare si sa va jucati, dar in drum ai putea sa-ti ei un,, laptop,, si,, camera web,, ca sa discuti cu ei, dar ai mai putea face ceva in drum: sa iti faci cateva poze, sa duci o convorbire cu alti participant, sa asculti muzica si sa te gandesti la castig!

Bafta la concurs!

| Zoet a răspuns:

Ma gandeam... ce pot face acolo cu colegii cu care merg!? Sau in drum spre destinatie, in tren. 1