| CrissuCrissPwpic a întrebat:

Imi puteti recomanda cateva activitati interesante pentru scoala altfel?

17 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Mergeti in vizita la zoo, un muzeu, la laser tag, daca are careva coleg curte si parinti ingaduitori puteti face gratare

| mimiwewem a răspuns:

Păi, a-ți putea face variante pentru a te verific0a pentru bac.

| CrissuCrissPwpic explică (pentru mimiwewem):

Da... Cata minte ai!

| mimiwewem a răspuns (pentru CrissuCrissPwpic):

Ți se pare rău în a face variante? EU cred că nu. Părerile sunt împărțite.

| CrissuCrissPwpic explică (pentru mimiwewem):

Sunt a 5 a

| mimiwewem a răspuns (pentru CrissuCrissPwpic):

Trebuia să menționezi dinainte.

| BiuL a răspuns (pentru mimiwewem):

Se pare ca tu ai nevoie sa te verifici pentru bac! Se scrie ATI impreuna nu a-ti... Oricum propozitia per ansamblu e gresita.

| mimiwewem a răspuns (pentru BiuL):

Nu te contrazic. Da, chiar o să învăț pentru bac. Îți mulțumesc pentru atenționare. Orice om greșește.

| Seepty a răspuns:

-Va puteti uita la niste filme bune
-sa vizitati biblioteca orasului
-sa vizitati muzeul
-sa faceti niste plimbari prin natura

| Aimee33 a răspuns:

Salut! Pai de exemplu eu impreuna cu clasa mergem intr-un loc unde facem cani din lut si o sa mai mergem sa tragem cu arcul. Puteti merge la un picnic la iarba verde sau puteti organiza un concurs de talente, cum am facut noi. Funda?

| CrissuCrissPwpic explică (pentru Aimee33):

Imi place ce mi-ai propus dar noi suntem 37 in clasa

| FrateleAndrei a răspuns:

Românii au talent.
3 copii juriul restul participanţi.

| Aimee33 a răspuns (pentru FrateleAndrei):

S-a mentionat deja ideea cu copiii au talent!

| FrateleAndrei a răspuns (pentru Aimee33):

Asta facem noi la şcoală.

Răspuns utilizator avertizat
| Alexutzaa22 a răspuns:

Echitatie, paintball, film, excursie, parc de distractii...

| dee27 a răspuns:

Sa organizati cu alte clase niste scenete; sa faceti o excursie la o cabana prin apropriere daca aveti si sa ramaneti peste noapte(daca vor profesorii). sper ca te-am ajutat