| Nechita_Tiby_1998 a întrebat:

Salut, eu am făcut rezervare la mare si văd că pe net spune că o să fie cam 25 grade.
Întrebarea mea este e bine sa te scalzi in mare când afara sunt 25 grade?

Răspuns Câştigător
| Bratu_Andrew_2000 a răspuns:

Da, poti. Exista persoane care fac baie iarna in apa. Iar Finlandezii dupa sauna, sa arunca in apa inghetata. Ei sunt de parere ca schimbarea brusca de temperatura iti face corpul mai puternic. Asta e cam periculos, dar la tine vorbim de 25 de grade, esti complet in siguranta happy

4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Adică Tiby, tu nu ai mai fost niciodată la mare (pe o vreme cu temperatura de 25 grade)?

| Nechita_Tiby_1998 explică (pentru sierra1):

Nu

| sierra1 a răspuns (pentru Nechita_Tiby_1998):

No, nu-i bai! Supraviețuiești la 25 grade!
A mai zis si câștigătorul despre finlandezi bla-bla-bla...

| ElenaaaAdina a răspuns:

Buna, eu sunt din Constanta si pot sa-ti asigur ca pe langa faptul ca afara te topesti de cald, apa marii este calduta...adica, ai putea.