| StrongHeart a întrebat:

Salut,fratilor!
Stiu ca este foarte greu sa te muti in America si tot mai multi romani aleg Canada.As vrea sa stiu de ce acte am nevoie pentru a ajunge acolo si odata ajuns acolo cum pot obtine cetatenie de canadian? Cine a fost acolo sa dea niste detalii despre tara si niste sfaturi daca se poate.Va rog raspundeti doar daca cunoasteti subiectul si fara jigniri.

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Https://www.canada.ca/......ility.html

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Mai intai obtine viza de la ambasada Canadei.

| CarcotasulVesel a răspuns:

Da un telefon la ambasada Canadei, aia or sa iti spuna ce si cum!