| Începătorul988 a întrebat:

In luna septembrie planuiesc sa merg la mare(atunci am timp).
Vor mai fi deschise terasele si toate cele pe plaja?

Răspuns Câştigător
| Evolution a răspuns:

Am fost anul trecut la jumatatea lui septembrie parca si am stat o saptamana. Am mers la Costinesti cu prietena dar ne-am dus mai mult prin Costanta pe la mamaia ca era ceva mai multa lume. Prin Costinesti in afara de cateva restaurante cam totul era inchis.
Da a fost ok temperatura apei. Adica a fost normala laughing

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fii sigur ca da. Eu am prieteni care merg în luna septembrie la mare și nu am auzit sa se plângă ca nu mai sunt deschise happy

| Adry05 a răspuns:

Da

| Robert_Beghean_1993 a răspuns:

Da,dar nu toate, iar preturile mult mai mici si mai putina lume

| Evolution a răspuns:

Eu am fost in septembrie si a fost ok. In mamaia cel putin e destul de multa lume. Celelalte statiuni (ex: Costinesti) a fost cam pustiu. Dar oarecum este mai bine atunci. Gasesti lejer loc de parcare si te poti bucura de liniste si de plaja. Cand e sezon e prea multa tiganeala... (just my opinion)

| Drimmero a răspuns:

Da, evident, am mai fost si eu prin septembrie in alti ani si sezonul era deschis pana pe 8 septembrie inclusiv.

| Începătorul988 explică (pentru Evolution):

Temperatura apei a fost ok?