| RoXyRaLu a întrebat:

Merg de ceva timp la plaja dar nu mai stiu ce sa fac.Am asteptat atat plaja, dar acum e plictisitor.Nu mai am parca ce face. Dati-mi si mie niste exemple, ce faceti voi cand sunteti la plaja(si in mare si pe nisip)! Dau FUNDITA!

Răspuns Câştigător
| AnonimaOk a răspuns:

- Dorm laughing timp in care ma bronzez
- joc carti cu persoanele cu care am mai venit la plaja
- joc sticluta pe provocari
- beau un suc, mananc niste struguri sau asa ceva...
- inot :X
- fac pluta
- stropesc cu apa lumea laughing
- fac castele in nisip ( ma rog asta o faceam cand eram mai mica acum mi-e lene )
- vorbesc la telefon
- fac cunostinta cu alte persoane
- ma joc cu mingea de plaja -> in apa sau pe nisip ca un fel de fotbal
- ascult muzica
- fac tratament cu namol sau alte cele...
Si cand m-am plictisit plec inapoi acasa / la hotel tongue
Sper ca am ajutat. Eu sincer de inot nu ma plictisesc niciodata. Plec abia cand am obosit foarte tare, cand mi se face foame sau cand sunt foarte murdara ( plin cu nisip rolling on the floor ).
Distractie placuta pe plaja! Parerea mea e ca nu ai cum sa te plictisesti... happy