| RoCosmin a întrebat:

In perioada urmatoare eu si cativa prieteni vrem sa mergem pe Bucegi 3 zile si ne-am gandit ca la cabana Babele ar fi perfect sa ne cazam pentru doua nopti. Problema e urmatoarea, nu pot vorbi cu nici un cabanier, din cate am gasit pe internet sunt 3 nr. de telefon disponibile pentru a suna dintre care doua inactive iar la singurul nr. de telefon activ nu raspunde nimeni. Stie cineva o metoda prin care as putea lua contactul cu cei de la cabana Babele? Multumesc!

1 răspuns:
| mihai69 a răspuns:

Sună alături la telecabină şi roagă pe cei de acolo să te ajute. Le duci şi tu ceva beri în caz că te rezolvă.