| alii98 a întrebat:

Hei TPU, vrem sa mergem(parintii, eu si fratele meu) la o cabana pe la munte pe undeva pentru cateva zile
si am cateva intrebari si probleme
1.eu si cu fratele meu suntem amatori de pescuit, si am vrea ceva cu lac langa
2.am cautat pe internet si de abia am gasit ceva da avea un review perfect(rating maxim si toate bune) si altul minim(rating minim si totul era prost)
Ati fost pe la ceva cabana cu lac langa sa imi recomandati? pretul maxim pe noapte sa fie 150 RON
Dau funda happy

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Voi vreti sa gasiti cazare pentru 4 persoane, pentru 150 ron?
Doar la agroturism este posibil.

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns:

Nici macar la 150 de euro/zi nu gasesti, la pretentiile voastre; doar este 300 euro/zi

| alii98 explică:

150 RON pe noapte*