| d3nys5678 a întrebat:

Salut.In vara aceasta as vrea sa merg in Turcia-Antalya. Ce hotel imi sugerati?

Răspuns Câştigător
| alexuts28 a răspuns:

Daca vrei de 5 stele, hotel "hillside su hotel"(e pe plaja)
Daca vrei de 4 stele, hotel " billem high class hotel"(e pe malul marii)
Daca vrei de 3 stele, hotel "santa maria hotel"(e la mica distanta de plaja)
Ti le-am dat pe unele dintre cele mai bune. In perioada asta sunt accesibile. Merit funda? laughing

2 răspunsuri:
| innocentbloodspiller a răspuns:

Vroiam a zic ca daca rezervi din perioada asta e ieftin

| alexuts28 a răspuns:

Eu am fost la hotel Miracle, dar e fain si Titanic, si Dolphin. ( sunt de 5 stele )