| nustiucenumesaimipun1 a întrebat:

Salut.In vara asta plec in Grecia la mare. Am cateva intrebari:1.Ce sa fac in drum spre Grecia?(voi merge cu masina personala).2.Ce mancare sa imi iau in masina? S-ar putea sa luam si,, cutia,, frigorifiga. 3. Ce sa am in bagajul de mare (wtf) o.O. Adica ce haine, ce produse de igiena personala sa-mi iau. chestii d'astea. Cine raspunde la intrebarile de mai jos va primii fundita. :* succes

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Tu nu ai mai plecat de acasa niciodata? chiar esti in incapabilitatea de a iti face singyr bagajele?

pai ce ai putea sa iti iei la mare? geaca de ski, fes gros, ciorapi de lana...iar de mancare somon fume, tartine cu icre negre si pate de crab

| nustiucenumesaimipun1 explică (pentru suntserios):

Daca esti incapabil sa raspunzi atunci abtine-te. Multumesc pentru raspunsul nefolositor.

suntserios
| suntserios a răspuns (pentru nustiucenumesaimipun1):

Tie nu iti vine sa tazi de tine cand intrebi cati chiloti trebuie sa iti pui in geanta?

| mihai69 a răspuns:

Mai jos de primele trei nu văd nicio întrebare. Așadar, nu vei da funda nimănui.
Dar o să-ncerc să răspund la primele:
1. Dacă tu ești șoferul, e musai să conduci. Dacă nu... orice: să dormi, să te uiți la filme pe laptop sau tabletă, să citești, să faci poze etc.
2. ronțănele, ceva sandviciuri, fructe; nu trebuie cine știe ce; oricum, e bine să opriți undeva pe drum (recomand Bulgaria, iar ca local - oricare din lanțul „Happy") și mâncați ceva cald la prânz. Să aveți destule lichide (apă, sucuri);
3. Costum de baie, „scule" de snorkeling, săpun, șampon pastă de dinți. Tricouri, cămăși, trening, pantaloni scurți, sandale de plastic pentru plajă și baie (în zonele pietroase sunt adesea arici de mare și nu e plăcut să calci pe ei desculț). Pălărie / șapcă.
Drum bun!

| nustiucenumesaimipun1 explică (pentru suntserios):

Sa stii ca acest site este pentru a ajuta oamenii nu pentru a face misto de ei. Te rog sa numai comentezi la intrebarea mea.Zi mersi ca nu te-am corectat. Pa-pa happy