| VarveaSeb a întrebat:

Salut! Întâmpin o problemă cu permisul de îmbarcare Wizz. Am făcut check-inul online am urmat pașii corespunzători dar a fost procesată greșit data nașterii și data expirării cărții de identitate. Ce trebuie sa fac?

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Cum adica a fost procesata gresit?

| VarveaSeb explică (pentru suntserios):

Adică eu am introdus o dată, iar pe permis a fost înregistrată o altă dată

| VarveaSeb explică (pentru suntserios):

Ideea stă în felul următor, eu am nevoie sa știu doar dacă se pot schimba acele date și cum

| dragodana a răspuns:

Salut!
Aia cu data de nastere merge si asa.Si mai stiu ca poti schimba 3 caractere gratuit.Intra din nou la check-in si da-i modifica(sau cam asa ceva).

| VarveaSeb explică (pentru dragodana):

Am verificat peste tot nu se poate asa

| Man21 a răspuns:

Salut! Întâmpin aceiași problema pe care ai avut-o și tu! Îmi poți spune te rog dacă ai întâmpinat probleme din cauza greșeli