| SoferTir a întrebat:

La examenul auto pentru c+e cate puncte trebuie sa iau minim ca sa trec? E greu?

2 răspunsuri:
| zozo74 a răspuns:

Practic 22 din 26 + 8 din 12 la mecanica -insa da este destul de greu insa depinde cat de mult studiez oricum succes Fundita?

| CristiExpSiPunct a răspuns:

Pai maxim am inteles ca punctajul este de 26 si merge foarte bine trebuie sa ai peste 20 de puncte minim la mecanism si o sa te intrebe si ce faci cand ai pana la masina exemple chestii din astea stii sa raspunzi SUCCESC