| Varsson a întrebat:

Recomandati-mi niste tari ieftine (nu Bulgaria), tari care sa fie in UE macar, mai aproape de noi.
Costurile vacantei ar trebui sa fie pana in 1000 RON, de 3-4-5 zile cred ca va fi vacanta...

3 răspunsuri:
| 1Q a răspuns:

In Turcia, Grecia, Italia, Spania, numai ca ai mult de mers ca daca mergi cu avionul te costa mult, dar tottusi sa stii ca e foarte frumos si in Bulgaria

suntserios
| suntserios a răspuns:

1000 de ron poate doar pentru transport

| IzvorulDeIntelepciune a răspuns:

La banii astia ai cazare si transport in Grecia. Problema e ca n-ai mancare si transport acolo (adica nu poti decat sa stai pe plaja si sa mananci nisip)