| cristizor a întrebat:

Saptamana asta vreau sa plec cu cativa prieteni la munte dar momentan nu stiu ce vila sa aleg din Sinaia as prefera pentru ca am mai fost odata si mi-a placut dar acum nu stiu ce vila sa aleg care sa coste in jur de 100 lei dar sa isi merite banii. Niste sugestii daca puteti sa imi dati
Si inca o intrebare camera se plateste de persoana sau daca stam doi in ea platim jumi-juma?

2 răspunsuri:
| Mirah a răspuns:

Incearca la pensiunea dona.e foarte ok acolo.

greece12
| greece12 a răspuns:

Intra aici si alege!
http://www.turistinfo.ro/sinaia/cazare-hoteluri-vile-pensiuni-sinaia.html
Ai pretul,persoana de contact cu telefon si mail,vezi conditiile si, in unele cazuri, chiar camerele.
Distractie placuta!