| InF3CT a întrebat:

Salut.Scuzati categoria nu stiu daca este cea corecta.Am o mare problema....Eu sunt in Italia si parintii mei vor sa imi trimita pachet de sarbatori.din pacate nu cunosc pe nimeni care sa treaca prin Craiova si sa ajunga in zona unde sunt eu. Ruta ar fi. Craiova -Siena-Grosseto.Va rog ajutati-ma cu niste numere de telefon. Exclus Atlassib sau firme de stat! Va multumesc.

1 răspuns:
| Florian_Geany_1972 a răspuns:

Poate sa iti trimeata prin Posta sau prin e-mail,daca nu ma insel, bun deci, iti trimite prin posta, iar tu, te duci la posta si ridici acel CADOU..Cred ca stii asta tongue

Sper ca team fost de folos

Daca ai nelamuriri, raspunde-mi