| InF3CT a întrebat:

Salutare.Scuzati categoria nu stiu daca este cea corecta.Am o mare problema....Eu sunt in Italia si parintii mei vor sa imi trimita pachet de sarbatori.din pacate nu cunosc pe nimeni care sa treaca prin Craiova si sa ajunga in zona unde sunt eu. Ruta ar fi. Craiova -Siena-Grosseto.Va rog ajutati-ma cu niste numere de telefon. Exclus Atlassib sau firme de stat! Va multumesc.

4 răspunsuri:
| WholeWorldHelper a răspuns:

Bună.

Îți recomand acestă Companie: http://www.dhl.ro/ro/express.html

Toate cele bune!

| InF3CT explică (pentru WholeWorldHelper):

Ia o gramada de bani frate aia.

| WholeWorldHelper a răspuns (pentru InF3CT):

În general toate firmele percep tarife mai mari. Înțeleg că poate situația ta financiară nu e tocmai strălucită și acum suntem și în prag de sărbători, dar nu cred că vei găsi o firmă de curierart care să îți transporte foarte ieftin pachetul în condiții foarte bune. În general tot ce este ieftin este de proastă calitate.

Toate cele bune!

| InF3CT explică (pentru WholeWorldHelper):

Ai idee cat ia dhl la kg? Nu e ca situatia mea financiara nu este buna doar ca nu prea iti convine sa dai banul la curier cand acel lucru il poti lua de aici la aceiasi bani...Doar ca noi romanii suntem invatati cu produse romanesti happy Sunt firme particulare care fac transport colete-persoane doar ca in zona mea nu ajunge niciunul ca pe aici e plin de moldoveni si nu trec prin Craiova