| catalint24 a întrebat:

Hi TPU am o problema la telefon. Am un Samsung galaxy y pro b5510 si cand vreau sa descarc un joc de pe market imi da fisier pachet invalid sau error 492( sau 429 nu mai stiu exact) si nu ma lasa sa memorez numere de telefon. Va rog ajutati-ma.
Funda
Scuzati categoria

Răspuns Câştigător
| Detrix a răspuns:

Cu problema cu pachetul invalid este ceva normal, asteapta un viitor update sau ia o versiune mai veche, depinde de la telefon la altul ..si cu nummerele de telefon chiar nu stiu, incearca sa il bagi pe cartela.

| catalint24 explică (pentru Detrix):

Da da mie imi da la toate jocurile care le iau de pe android market si imi da eroare 492 cand dau sa descarc ori imi da prima data eroare ori pachet invalid

| TinTa a răspuns (pentru Detrix):

Asta e raspuns ma? Nu ne-ai ajutat cu nimic