Întrebare recomandată | dukas a întrebat:

Salut
Sora mea mi-a cumparat un bilet pe numele meu, Bucuresti-Bruxelles-Bucuresti cu Tarom, dar nu mai pot calatori in perioada rezervata si nici nu stiu cand pot. Ea a platit biletul in Bruxeles la o agentie. mai putem recupera banii? Eu pot anula biletul din Bucuresti de aici? cine primeste banii inapoi, daca se primesc... eu sa ea?
Dau funda
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Banii ii primeste inapoi cel care a facut rezervarea.

2 răspunsuri:
| alexs99 a răspuns:

Da,poti recupera banii, dar ei vor ajunge la cel ce a facut rezervarea.

| Alphabeat a răspuns:

Sora ta poate recupera banii, doar ea a achizitionat biletul!