| anonim_4396 a întrebat:

Cum imi recuperez banii, biletele le-am cumparat din italia, de la agentie mi s-a spus ca exista putine sanse sa-i primesc inapoi, acum sa cumperi un bilet te ajunge la300£

2 răspunsuri:
mlm
| mlm a răspuns:

Important este sa mergi la agentia de unde ai cumparat biletele si vezi ce iti zic ei, este imposibil sa nu iti poata da un alt zbor sau alt ceva in loc, banii nu sint sigura ca tii poate inapoia, stiu ca numai in cazurile cind apare ceva ti se vor inapoia dar nu in totalitate, ci ti se va opri un comision.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ai cumparat bilete de odihana sau de transport? de obicei agentiile mai dau inapoi din suma, dar nu toata,, numai daca anunti in timpul stabilit de ei,. ca sa poata sa-l vanda la altul. incearca. succes!