| HardCandy a întrebat:

Stie cineva cateva locuri frumoase de mers cu cortul pe langa BRASOV?
Vreau sa merg cu cortul in in BRASOV sau in apropierea Brasovului, undeva unde sa nu fie nebunie (sa nu ai loc de alt om)
Sa nu fie inca 19 corturi langa tine...
Daca stie cineva un asemenea loc, va premiez cu FUNDA happy
O ZI BUNA! happy

Răspuns Câştigător
| SkyPilot a răspuns:

Poti sa mergi pe valea Timisului (dar e destul de departe de Brasov). Acolo gasesti multe locuri. Sau poti sa iei busul pana "pe tocile" si continui spre Poiana Brasov pe la Pietrele lui Solomon. Nu am mai fost de mult, s-ar putea ca multe terenuri de acolo sa fie acum ingradite, dar undeva tot gasesti. Atentie, sunt multi ursi care vin sa caute mancare. In alte zone mai greu, fie ca sunt zone industriale, fie ca nu ai apa.

2 răspunsuri:
| Ruxandra15 a răspuns:

Nu prea exista in Brasov loc de mers cu cortul. In Schei oamenii se trezesc cu ursul in gradina deci risti mult.Cum sa fie loc pentru cort la munte? Poate pe Valea Prahovei

| HardCandy explică (pentru Ruxandra15):

Mersi pentru raspuns!
Imi pare rau ca nu pot sa dau 2 funde, o zi buna! happy