| Brunet_Bogdan_1994 a întrebat:

Salut, stie cineva sa imi enumere toate atractiile turistice si obiectivele turistice ale judetului Brasov, va rog frumos, dau funda!

Răspuns Câştigător
| Eduard619 a răspuns:

Greu era, nu?

https://blog.dertour.ro/......ta-brasov/

6 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Care e diferența intre atractiile turistice si obiectivele turistice? să știm cum să le grupăm

| Brunet_Bogdan_1994 explică (pentru sierra1):

Enumeratile in orfinea in care vi le amintiti! Multumesc

| goguPatent a răspuns:

Da sunt ca.calau de multe, chiar pe toate le vrei?

| tup3u a răspuns:

Castelul Bran,Cetatea Râșnov,Peștera Valea Cetății,Dino Parc,Centrul de echitație,Poiana Brașov,Vârful Postăvarul,Biserica Neagră, Piața Sfatului, Parcul zoo, Paradisul acvatic, Mall Coressi și în curând Afi Brașov.

| Iuli122122 a răspuns:

Google.com acolo cauti Brasov si iti da tot

| Stancuvlad a răspuns:

Dacă asta este o tema, exista site-ul brainly pentru teme acolo se Răspunde in aproximativ 10 minute