| ok47 a întrebat:

Sunt in concediu in Spania si as vrea sa imi spuneti daca exista o aplicatie pe android in care sa imi arate ce as putea sa vizitez in orasul in care sunt sau ce baruri, cluburi, jocuri cum ar fi : bowling, biliard s.a.m.d..multumesc! O zi buna.

4 răspunsuri:
| Gabriela_Miruna_1978 a răspuns:

Ai putea să cauți pe Google maps.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Da un search pe google la ce te intereseaza si gasesti imediat, iti ia 1 minut

| sonya a răspuns:

Buna,

Da sunt niste aplicatii foarte interesante. Fa o cautare in play store dupa orasul in care vei sta si vei gasi destule. Le instalezi, te joci putin cu ele si pastrezi ce iti place.

Pa.

| DespreHostel a răspuns:

Google maps ii cel mai bun sau poti folosi aplicatia de la Lonely Planet.