| LoveForShania a întrebat:

Stiati ca Las Vegas este un oras de noapte?
Acolo oamenii dorm ziua si noaptea sunt activi. Am vazut poze pe internet si videoclipuri, si niste poze de la o prietena care a fost in Las Vegas. Sunt foarte multe cluburi, jocuri de noroc, baruri, jocuri de distractie (bowling, biliard etc). Acolo se doarme pe la 10-11 dimineata (si mai tarziu ). si se mai trezesc la 21-22 seara.

4 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Abia acum ai aflat?
Sigur ca stiam.Asa e in Las Vegas...toata lumea se distreaza.laughing

| Emena a răspuns:

Pe ce lume traiesti draga?

| T30D0RA a răspuns:

Eu n-am stiut. Stiu acum. laughing

| kukubau a răspuns:

Vreau si eusad vivaa las vegas tongue)