| Shoky_5432 a întrebat:

Tot timpul m-am gandit cum sa ajung in America in alt mod decat cu avionul si vaporul, si m-am gandit la...masina! Dar problema este ca nu stiu daca in Rusia sunt sosele pana la malul marii Bering si nici nu stiu daca exista ferryboat acolo! Cine stie si imi poate da aceste date, astept raspuns!

1 răspuns:
| AlinaG a răspuns:

Wow...super plan happy cel mai bine e sa cauti informatiile in limba engleza...pt ca strainii sunt mai la curent cu astfel de aventuri happy
Mult noroc happy
Daca poti sa imi spui si mie cum a fost calatoria :p