| deificat a întrebat:

Am de gand sa plec in Anglia cu microbuzul, plecand din Suceava. Cam cat timp ar dura drumul? Vom stationa pe timpul noptii?

Răspuns Câştigător
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Distanta e foarte mare si calatoria dureaza cam 3 zile.
De obicei, la astfel de calatorii, exista doi soferi si se merge nonstop. Daca v-ati mai si opri in timpul noptii, ti-ar lua o saptamana sa ajungi.
Se fac, insa, opriri pe parcurs.

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Sunt 2 soferi si se circula in continuu... vei face cam 2-3 zile

| DespreHostel a răspuns:

De ce sa faci asa ceva? O sa ajungi foarte obosit. Pretul pe care il dai la autocar ii identic cu un pret cu avionul si ajungi in 2 h in Londra si de acolo spre destinatia unde doresti sa ajungi.