| origamistu a întrebat:

Salut tuturor! As vrea sa ma ajutati putin.Sambata asta plec intr-o excursie de 4 zile. drumul tine vreo 1 jumate, cu microbuzul. Spuneti-mi ce as putea face pe microbuz pana ajungem?

6 răspunsuri:
| Andarock a răspuns:

Sa asculti muzica si sa te joci adevar si provocare cu prietenii taismug

| Bylok a răspuns:

Impreuna cu prietenii/colegii tai te poti juca multe jocuri frumoase(fazan,adevar sau provocare,carti,culorile,ochi albastri,etc.),puteti canta, puteti face poze, puteti povesti momente frumoase/amuzante/stanjenitoare de cand erati in clasele mai miciwinking

Distractie placuta!

| Ingerash a răspuns:

Orice,ascultati muzica sau jucati Fazan, adevar sau provocare...chestii din astea

| RoX_6698 a răspuns:

Să asculţi muzică la căşti,să te joci cărţi pe porunci cu colegii,să vă jucaţi ţ.o.m.a.p.a.n.t... să faceţi poze, să vă jucaţi adevăr sau provocare, flori fete sau băieţi...

| Cici4Mici a răspuns:

Salut,
Eu cred ca ar trebui sa citesti o carte, sa faci un rebus dintr-o revista, si daca te plictisesti sa te uiti la peisaje.

| Micutza_2327 a răspuns:

Pai daca ai PSP sau MP3 sau chiar Telefon poti asculta melodii, te poti juca, te poti uita la poze, iti poti lua ceva de rontait, sau poti cauta niste subiecte de discutie.