| Timofte_Marius_Gabriel_1986 a întrebat:

Are cineva informatii despre agentia kusadasi? as vrea sa imi iau o vacanta prin ei si nu gasesc prea multe ca sa imi fac o parere daca sunt seriosi sau nu ( plecare in creta din Iasi cu air bucharest)

2 răspunsuri:
| pietrean a răspuns:

Exista o agentie de turism Kusadasi in Bucuresti.Nu stiu daca au filiala si in Iasi.
Poti gasi in Iasi si alte agentii de turism(cauta cele care sunt mai la centru,care activeaza de mai multi ani),ca sa nu ai surprize neplacute.
Ca preturi,poti cauta pe net, dupa cuvintele: hoteluri+Creta+oferte si in functie de ceea ce doresti(de cate stele doresti sa fie hotelul, felul mesei, camera cu vedere la mare sau la parc), iti faci in mare o parere despre preturi.Acolo vezi si cumarata hotelul, ce-ti ofera. Apoi faci comparatie, intre preturile agentiilor din Iasi. Pacat ca ai pierdut ofertele cu EB(reduceri intre 10%-30%).

| mihai69 a răspuns:

Kușadasî are preponderent oferte pe Turcia. Din câte știu, e o agenție serioasă. Air Bucharest e practic linia lor aeriană (a fost creată special pentru ei și îi sunt principalul client de trei ani încoace).
Oricum, pentru Creta sunt sigur că se pot găsi destule oferte, nu e singura agenție care vinde Grecia de pe piața noastră. Plus că nu e musai să aibă sediul în Iași.