| Maria21456 a întrebat:

Bună. Ce știți despre agenția de turism Kusadasi? Sunt serioși? Am văzut ca au și sediu in București și as dori sa îmi iau o excursie in Hurghada Egipt de la ei.

2 răspunsuri:
| dinaprilie a răspuns:

Cred ca tot aud de ei, desi nu am apelat la ei niciodata, de prin anio 90. Ceva ceva trebuie sa fie de capul lor.

| airlinestravel a răspuns:

Da, este una dintre cele mai vechi agentii de turism din Romania. Patronul are si compania aeriana Air Bucharest, care face zboruri chartere in tot sezonul estival. Apelati cu incredere!