| Sara2 a întrebat:

Ce parere aveti despre agentia luxury casting & models, sunt seriosi?

6 răspunsuri:
| rutanklan a răspuns:

De obicei nu rad nici macar la glumele mele...

| Sara2 explică (pentru rutanklan):

De ce spui asa? stii cum suna? ca si cum ar fi total neseriosi, asta ai vrut sa spui sau ma insel?

| hotdesire a răspuns:

Vrei sa devi model? sunt seriosi dar nu au relatii. adica iti fac portofoliu dar nu te cheama la evenimente pentru ca nu au decat rar hostes.

| alextotal a răspuns:

Salut. Da, sunt destul de seriosi!

| andreionline a răspuns:

Salut.Sunt din cate stiu eu destul de seriosi

| st3f90 a răspuns:

NU, nu sunt seriosi si este o mare teapa! Semnezi contractul si platesti in zadar acele taxe de inscriere, pentru ca nu te vor contacta niciodata pentru a filma/poza la vreo reclama TV. Documentati-va singuri cautand pe "Gogu" si va ve-ti convinge. Un articol asemanator cu o astfel de intamplare gasesti aici: http://www.b365.ro/......81861.html