| Gino_Giuseppe_1988 a întrebat:

As dori sa merg cu familia la munte de la data de 06.01. 2017 pana la 07.01. 2017 ( o noapte).As dori sa stiu daca este zapada ( cine poate sa imi spuna).Dau funda

Răspuns Câştigător
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ce intrebare, uita te nene la meteo, spun ăstia pe toate posturile de televiziune vremea, si de pe data de 5 ianuarie se anunță ninsori in toată țara, la munte deja au inceput ninsorile de ieri alaltăieri, ai toate șansele sa prinzi zăpadă. Si asa daca te duci doar pentru o zi la munte nu merită efortul, o zi o faci pe drum, daca tot mergi la munte, macar sa stai cîteva zile, pentru o zi nu merită efortul. Drum bun.

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Depinde unde vrei sa mergi, in ce munti?

| iDavidS a răspuns:

Noi de pe TPU nu suntem angajati la vreme, deci nu iti putem raspunde

| Georgiana_Andrei_1992 a răspuns:

Normal ca este zăpada. Si inca foarte multă.