| xAnnabella a întrebat:

as vrea sa merg cu parintii mei saptamana vitoare 2-3 zile intr-o mica excursie nu departe, eu stau in Resita judetul Caras-Severin. ce imi recomandati? Adica voi pe unde ati fost si v-a placut! Dar sa nu fie asa departe cum ar fi Timis, Hundeoara,Deva, Caras, Mehas. Fundalove struck (scuze categoria) happy

3 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

NU la "Dragoste si Sex"!

NU mai posta aiurea la alte categorii, doar pe motivul că ar fi mai vizualizate, deoarece ÎNCALCI Regulamentul TPU şi ţi se poate SUSPENDA contul!

Toate cele bune.

| Sonnia a răspuns:

Straja/Semenic, daca vrei sa profiti de zapada, si eu zic ca asta ar fi cel mai indicat.

| TaviMen a răspuns:

Daca ai chef de balaceala :
Baile Felix
Baile Herculane
Trei Ape
Daca ai chef de zapada:
Partea din Brasov(departe)
In varful muntelui Semenic

Sper ca ti-am fost de folos!
Funda?