| AntoniaOrman a întrebat:

Am o MARE problema! Ziua mea de nastere este pe 8 iunie dar vreau sa mi-o tin pe 9.Am o coincidenta ca fix atunci este ziua cand se insoara copilul nasei mele care m-a botezat laughing si familia mea nu mai vrea sa imi tin ziua ca trebuie sa mergem la nunta rolling eyes. De parca nasii ar fi singurii invitati. Cum pot sa merg la nunta, dar ziua urmatoare sa imi serbez si ziua? Ziua mea adevarata este pe 8 si nunta este pe 8 si ziua vreau sa mi-o tin pe 9. Apropo, nunta nu este in orasul meu.Nunta este la Resita, iar eu stau la Bocsa(ambele din judetul Caras Severin).Ce pot sa fac? Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Faci o decalare de o săptămână înainte sau după nuntă pentru evenimentul zilei tale de naștere.
Pa, pa.

6 răspunsuri:
| Adeeliiina a răspuns:

Iti sarbatoresti ziua mai devreme.Am fost in aceeasi situatie si mi-am facut-o cu maxim o saptamana inainte.

| AntoniaOrman explică (pentru Adeeliiina):

Mi-e de folos si raspunsul tau dar i-am dat funda Legiuitoarei. Oricum mersi!

| zurick a răspuns:

Vorbeste cu nuntasi, cu parintii tai si o sa rezolvati problema

Răspuns utilizator avertizat