| silviu666 a întrebat:

as vrea sa va intreb daca ati fi sa alegeti dintre Marea Britanie si Canada unde v-ati duce (exceptand canada doar pentru viza si sa pleci pe urma in USA), eu as vrea sa plec ca bucatar(asta vreau sa ma fac), si nu stiu in ce tara sa ma duc acum as trage un pic in UK pentru ca nu iti trebuie asa multi bani dar si in Canada as trage pentru ca e o tara minunata, acum dati-mi si mie niste sfaturi va rog in ce tara sa ma duc?

Răspuns Câştigător
| AleandraIleana98 a răspuns:

Marea Britanie(UK) cred ca ar fi alegerea cea mai potrivita.E mult mai aproape de tara si englezii au o bucatarie foarte variata asa ca ai toate sansele sa te faci bucatar si in plus mai inveti si lucruri noi despre arta culinara, lucruri inedite care o sa te fascineze de la prima vedere sau degutare.Asadar eu iti recomand UK.

4 răspunsuri:
| teo_7965 a răspuns:

Marea Britanie....pt ca Americani-s prosti =)

| NivoALFA a răspuns:

Mergi in uk este mai aproape de casa

| MonicaStardust a răspuns:

Marea Briatnie este cel mai potrivit loc. Este un stat cu multa cultura, traditie si o gramada de locuri de vizitat. Sa ne dai si noua poze cand te intorci.
PWP si sper ca ti-a placut raspunsul :Xwinking

| silviu666 explică:

Multumesc de raspunsuri, si Diamond eu am pus aceasta intrebare pentru ca nu mai ma intorc aicibig grin