| DanyxD97 a întrebat:

Salut, nu stiu cum sa incep...stiu sa fac rap, adica pot ajunge cam la performantele lui eminem si as vrea sa imi dati niste sfaturi cam cum se incepe o astfel de cariera...stiu in Romania nu am sanse dar am sa ma duc la minca in Marea Britanie, acolo cred ca am niste sanse. Vreau sa-mi dati niste sfaturi adica cum sa treaba, in mare parte stiu cam despre ce este vorba si ce trebuie sa fac, dar m-ar ajuta si niste sfaturi de la cei care se price happy
Normal raspunsul cel mai bun primeste funda happy

6 răspunsuri:
| Doctorfishadi a răspuns:

Pai repetitie, repetitie si iar repetitie!

| CranK71 a răspuns:

In nici un caz x factor inscrie-te la un battle of the dome

| alexandruth a răspuns:

Stii sa faci rap, e consideri un Eminem al Romaniei dar crezi ca nu iti va reusi aici. Daca crezi asta si o faci pentru bani, lasa-te, rappul nu e comercial. Din muzica nu supravietuiesti in tara asta, dar totusi, dupa cum spuneam, rapul e de placere. Oricum, fa cum vrei.

| DanielCosmin827939 a răspuns:

Participa la concursuri (de preferat x factor)poate te lanseaza cineva si de acolo te descurci singur

| DanyxD97 explică (pentru DanielCosmin827939):

Concursuri m-am gandit si eu la asta, esti bagat in seama o periodata... dupa PA! Nu am bani de negative laughing cred ca singura mea sansa ar fi sa ma inscriu la rap battle si asa imi fac un nume.

| exittomyroom a răspuns (pentru DanyxD97):

Esti bun da nu esti cautatlaughing