| anonim_4396 a întrebat:

astazi am vizitat Slender Who (presupusa padure in care sar gasi slender man).Si multi oameni spuneau ca am vazut acum cateva ore pana sa vin acolo presupusul slender man... si intrebarea este. voi credeti ca ei chiar lau vazut? adica trebuia sa se simta rau greata ceva nu? ori ce raspuns e mirific.

4 răspunsuri:
| AcrobatRender a răspuns:

Si am uitat sa mentionez ca era ora 10 cand oamenii spuneau ca lau fi vazut

| ir1buterflay a răspuns:

S-ar putea sa fi fost un om deghizat care se ducea acasa dupa ce a muncit.

| Nastasa_Catalin_1999 a răspuns:

Sti slenderman nu as crede ca exista poate e un personaj inspirat de la un creator de jocuri video dar unii cred ca EGZISTA si incep sa cred si eu ca exista intra pe linkul asta si spune-mi daca e adevarat (link http://www.youtube.com/watch?v=Hyf72_Rz7Cs)(bonus link http://www.youtube.com/watch?v=ZX--t_oOCFc)

| Tonita a răspuns:

Mai exista o legend si este o probabilitate de 30% sa fie adevarata dar ca orice legends nu putem fi siguri fara probe solide.