| aleks211 a întrebat:

Ati calatorit international cu autocarul? Ce firma/agentie sustinand argumente este mai serioasa? Am calatorit pana acum cu Atlassib si Saiz-Tour dar fiecare au avut lipsuri mari! Dau funda celui mai bun raspuns, mai complex!

3 răspunsuri:
| Rorro_Mexicanos_1985 a răspuns:

Atlassib

| darrio2007 a răspuns:

Da.Cu Atlassib.Singura problema era ca ploua in autocar.In rest a fost bine.

| Alexandru_Grigoraş_1980 a răspuns:

Ba, eu am fost cu ambele, si ambele is de ****! Incearca Tabita Tour/ Yulyus Travel (firma asta e in Bistrita, doar daca pleci in Spania, o poti alege). Te-as pune sa alegi Yulyus Travel. Baietii de acolo sunt si seriosi, si amabili, si de treaba happy