| Virdol_Horia_1992 a întrebat:

Biletele le primesc pe mail dupa ce fac check-inul online la ryanair?

Răspuns Câştigător
| mihai69 a răspuns:

Nu primești niciun bilet, dacă ai făcut cumpărarea online. După check-in, vei primi pe mail fie un Q-code pentru telefon, fie un atașament în format PDF care e boarding pass-ul pe care trebuie să-l printezi și să-l iei cu tine.
„Biletul" e doar în format electronic, la ei în sistem; te găsesc în momentul când mergi la aeroport cu boarding pass-ul și pașaportul în mână.

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Da, le primesti pe mail cam ca la orice companie low cost.

| Virdol_Horia_1992 explică:

Pai am facut plata cu cardul si nu am primit biletele, le primesc atunci cand fac check in-ul?