| DejaVuDoc a întrebat:

cei care stati in Mangalia sau cunoasteti foarte bine statiunea. In zona in care se afla strada George Murnu nr. 9, este ok de iesit seara pe afara sau imi trebuie pistol? Intelegeti la ce ma refer. Si, ce zone ar trebui sa evit, nu de alta, dar imi place mult sa respir. Desi e pusa intrebarea pe un ton ironic, vorbesc serios si dau funda.

PS: Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

La nr 9 e ok. La 10 si 11 ai probleme. La 12 pe urma e ok iar.

3 răspunsuri:
| DejaVuDoc explică (pentru suntserios):

Nasol, e periculos sa las masina acolo? Adica, unde sa o duc daca este cazul?

| DejaVuDoc explică (pentru suntserios):

10 si 11 sunt probleme colorate? O caut cu lumanarea daca ies seara?

| codrin6969 a răspuns:

Locuiest pe george murnu si totul e pașnic, asa a fost mereu