| xBubbles a întrebat:

In aceasta vara as dori sa vizitez niste locuri frumoase din Romania.
Mi-as dori sa merg prin munti, pesteri si apa etc.
Cele mai frumoase si mai multe locuri...
funditaaa!

Răspuns Câştigător
| Scuturici a răspuns:

Buna,si noi planuim sa mergem prin ara asa ca iti propun sa mergi in Brasov la Peles,Pelisor, casa groazei, La mare in Mangalia.Iti propun statiunea Saturn,acolo este cea mai curata plaja, si ieftina cu conditii favorabile. Poti merge la M-tii Bucegi sa vezi Babele si Sfinxul si poti merge pana sus cu Telescaunul. E o privelniste incredibila. Poti merge si la cimitirul vesel din Maramures. In Cluj sunt multe obiective ca exemplu: Salina de la Turda, Gradina Botanica, manastirea Nicula, Rohia (unde sunt icoanele facatoare de minuni). Poti sta la pensiunea Solaris sunt conditii bune acolo! La izvorul muntelui mi-a placut f. mult acolo! In fine sunt mai multe de vizitat dar nu prea am fost in tara...asa ca mai intereseaza-te putin pe net!

Distractie placuta!

3 răspunsuri:
| Bobo15 a răspuns:

Vulcanii noroiosi-Buzau.
Barajul Siriu.
Lacul albastru.
Biserica de sub lac.
Podul lui Dumnezeu.
Canionul 7 scari.
Cascada Cailor.
Sfinxul din Bucegi.
Cimitirul Vesel de la Sapanta.
Cheile Bicazului.

| ElleNa13 a răspuns:

Eu zic ca cel mai frumos e pe Transfagarasan si in Maramures, in special la Cimitirul Vesel (Sapanta)!

| AlexandraSimion a răspuns:

Buna, iți recomand Biserica de sub lac, pentru mai multe informații poți accesa http://undesamerg.com/viziteaza/Biserica-de-sub-lac