| oiegas20 a întrebat:

vara asta vreau sa merg la mare in Croatia(mai la nord daca se poate) si as vrea sa stiu ceva plaje frumoase unde ati fost si mi le recomandati... Dupa voi merge in Austria sa vizitez locuri, deci daca stiti si ceva obiective turistice frumoase din Austria (mai la sud daca se poate sau centru). Multumesc mult!

2 răspunsuri:
| mitzachan a răspuns:

Insula Brac Bol, plaja Zlatni Rat
Dugi Otok, plaja Telascica
Brela, Punta Rata & Berulija
eu la astea am fost si mi-au placut in Croatia
in Austria nu am fost dar poftim o lista cu obiective turistice de le viena
http://www.wien.info/ro/sightseeing/sights/sights-a-to-z

| oiegas20 explică (pentru mitzachan):

Este super dar eu as prefera sa nu merg pe insula pentru ca este scump la ferry boat presupun si cu banii aia pot face altceva (de ex o noapte sau doua in plus)