| micuta99 a întrebat:

As dori sa merg in aceasta vara undeva.Imi puteti spune niste locuri?

11 răspunsuri:
| IrinaAndreea a răspuns:

Daca iti place la mare, mergi la Costinesti. :X Daca nu, poate in Delta Dunarii, la Brasov sau pe Transfagarasan.

| Peto a răspuns:

Moneasa; x
sau casoaia sunt o gramada.
arieseni; x
unde vrei :*

| catthshshshs a răspuns:

Eu saptamana trecuta am fost in zona Neamt, la manastirile din zona, la Lacul Rosu, la Cheile Bicazului, la Lacul Izvorul muntelui, pana in Borsec, in Harghita.
Iti recomand zona, este ceva magnific. Apropo, tu in ce judet locuiesti?

| Casandra a răspuns:

Italia.la mare

| denisa20 a răspuns:

La Baile Felix. E foarte frumos.

| Andra_5221 a răspuns:

Cel mai frumos loc in care ai putea sa te duci este in Grecia - Zachintos
Este un loc minunat!
Apa este atat de albastra incat zici ca e pictata
Nisipul caldut...

| den_4336 a răspuns:

Sincer am fost in multe locuri dar ca in Bulgaria si Turcia nu mi-a placut nici unde si prostia asta cum ca se fura masini e o prostie.Se poate sa se si intample dar eu am fost in Constantic si Elena la hotel Lebed.De toata frumusetea. Mia placut la nebunie si in Turcia la Grand Ozckelik. Daca vrei undeva mai aproape pe aici prin tara in mamaia la hotel Dacia Sud, parerea mea e destul de buna.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intr'o excursie la munte, la mare la plaja, la stranda, sa iesi cu prietenii la plimbarehee hee intr'o tabara [Prahova, Buzau] thinking la bunicismug ce zici?smug

| Marutza a răspuns:

Cred ca e cam tarziu pentru bilete...nu ai specificat daca vrei in tara sau in afara tarii! big grin

| dudixx a răspuns:

La mare, la munte, la strand, la filme cu prietenii, la mall, in tabere, mai multe