| Andrada27LOVE a întrebat:

In iunie plec in excursie la Castelul Bran. Am auzit de " tunelul groazei " si as fi tentata sa incerc. Vreau sa imi spuneti ( cei care ati fost ) cum este? E chiar atat de inspaimantator? Astept parerile voastre! Dau Funda!

8 răspunsuri:
| Apostol_Mihai_1997 a răspuns:

Am fost acolo de 6 ori! Merita experienta. Bag mana in foc ca orice om care intra acolo se sperie. Au niste actori extrem de buni! Parca esti in alta lume!
P.S: Ai grija la aparatul foto si la telefon. Poti sa ti-l pierzi usor pe acolo! Eu am si cazut de frica odata!

| iKronstadt a răspuns:

Sunt oarecum din zonă, așa că te sfătuiesc să-ți iei pantaloni de schimb! Filmele sunt minciună, așteaptă să ajungi la castel! Să vezi atunci senzații tariwinking

| MihneaiS a răspuns:

Salut Andra nu este inspaimantator e doar super distractiv

| Andrada27LOVE explică:

Nu sunt fricoasa dar nici nu sunt cea mai curajoasa fata din lume... e mega~inspaimantator?

| DWDT a răspuns:

E foarte inspaimantator si pare foarte real totul. am fost in 2008. eram mai micut si imi era ffff frica. poti incerca, merita

| Andrada27LOVE explică:

Alte opinii?

| Jolley a răspuns:

Este frumos

Cand intri prima data ai impresia ca te invarti cu podul.
Apoi ai sa vezi un fel de tunel care duce in jos, est efoarte adanc n-are fun( dar este doar o iluzie optica).
Ai sa calci pe o podea moale ca de zmoala, sa nu te sperii si sa te uiti atent ca daca o sa calci o sa iasa niste serpi de acolo, dupa asta chiar nu stiu ce urmeaza dar vei iesi printr-o cameruta stil restaurant, cu mese sub fora de sicriu, si gata! Bine inteles ce ti-am povestiti eu o sa crezi ca este simplu si plictisitor, dar este distractiv de infricosetaor.

Eu cand am intrat in el pe tot parcusul lui am tipat. O sa vezi ca o sa fie super.

Distractie placuta! 1

| Oanaa82 a răspuns:

Eu zic ca merita s aincerci.Este inspaimantator si distractiv.Am fost acolo anul trecut.Ce imi amintesc era ca erau niste actori foarte buni deghizati in monstri, zombie, vampiri etc te iau de picioare vin dupa tine...Este si un pod pe care mergi si ai senzatia ca se clatina cu tine. Dupa, mai e o incapere in care intri si calci ca pe un fel de burete asa sau nu stiu ce era si ai senzatia ca se misca incaperea cu tine dar de fapt e iluzie optica.Merita incercat neaparat!