| Maiutza a întrebat:

Salz! Am auzit ca, la Bran, la Castelul Groazei s'au schimbat decorul de multe ori.Eu am fost de 2 ori in aceeasi luna, iar a doua oara nu mai recunosteam locul. Imi spune si mie, va rog, ce ati vazut voi cand ati fost? Merci!
P. S.:Sa imi spuneti daca v'ati speriat!winking

Răspuns Câştigător
| sweetlollypop a răspuns:

Hey Maya! eu am fost si da, cred ca s-a schimbat un pic. eu m-am speriat super naspa! eu am renuntat de la 1 kamera! app, frumoasa limba romana nu? problema ca s'au schimbat decorul si da iti spune noi laughing. las ca te stiu eu pe tine...winking