| Alllllexandra a întrebat:

Hei.Care ati fost la Bran, la castelul groazei din Brasvo? Cum a fost? O sa merg si eu in curand.laughing

Răspuns Câştigător
| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Merita vazut, daca esti amatoare de senzatii tari.

7 răspunsuri:
| plasticsmile a răspuns:

Depinde de la om la om, unii sunt incantati altii dezamagiti cel mai oke este sa experimentezi si apoi s tragi o concluzie singura, daca merita promovat sau nu

| XkkOOjs a răspuns:

Eu stau langa Bran.E super tare. In plus gasesti de toate, e si cinema langa. In caz ca mergi, distractie placuta! N-o sa regreti.

suntserios
| suntserios a răspuns:

E un muzeu si nimic mai mult, sa nu te astepti la senzatii tari

| Alllllexandra explică (pentru suntserios):

Eu ma refeream la castelul acela al groazei amenajat special ca sa te sperie, nu castelul Bran.

| suntserios a răspuns (pentru Alllllexandra):

Ahh, ok, nu am fost acolo

| DunkelheitBu a răspuns:

Nimic special

| Babydin4you a răspuns:

Euu:*.e super tare acolo..mai ales pe scara groazei happy!